<< Styczeń 2019 >>

Podczas niego

Podczas niego:
1.Zostanie przedstawiony i poddany dyskusji nowy projekt badawczy

2.Poćwiczymy badanie neurofizjologiczne pod kątem diagnostyki wybranego problemu neurofizjologicznego (dokładny temat podany niebawem)

3.Przedstawię obecny stan organizacyjny naszej konferencji.

lokalizacja: ZPNR, ORSK im. Wiktora Degi

Ranking Studenckich Kół Naukowych

Nie kryjąc dumy i zadowolenia, chciałbym poinformować o tym, iż Nasze Koło Naukowe zajęło w tym roku drugie miejsce w rankingu Kół Naukowych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wyprzedzając niemal 100 innych Kół. Gratuluję Naszemu opiekunowi – profesorowi Juliuszowi Huberowi oraz wszystkim Członkom i zachęcam do dalszej, jakże owocnej pracy.

Sukces!

Chciałbym poinformować  o niebywałym sukcesie i pogratulować członkowi Naszego Koła Martynie Borowczyk. Praca o tytule „Speech center localization studied by repetitive Transcranial Magnetic Stimulation is bilateral and independent of handedness”  prezentowana przez nią na corocznym, najważniejszym kongresie oraganizowanym przez nasz poznański STN „15th International Congress of Young Medical Scientists” uzyskała pierwsze miejsce. Gratuluję również pozostałym autorom pracy Annie Chmielarz-Czarnocińskiej, Angelice Romańskiej i Krzysztofowi Pawełczykowi oraz opiekunom naukowym pracy Dr. Magdalenie Wojtysiak i Prof. Juliuszowi Huberowi.

Kolejne spotkanie Koła odbędzie się dopiero w październiku.

Życzę wszystkim owocnych i udanych wakacji.

Piotr Danielewski